Key (7.x-1.0-beta7) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Enabled
ar: مفعل

en: view
ar: عرض

en: File
ar: ملف

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Variable
ar: متغير

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Module
ar: الوحدة

en: General
ar: عام

en: Method
ar: الطريقة

en: Other
ar: آخر

en: Provider
ar: المزود

en: Key
ar: المفتاح
