Key (7.x-1.0-beta7) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni
