Key (7.x-1.0-beta7) - en to da translation catalogue (24 entries)

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: Enabled
da: Aktiveret

en: view
da: vis

en: File
da: Fil

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Variable
da: Variabel

en: Name
da: Navn

en: edit
da: redigér

en: key
da: nøgle

en: Module
da: Modul

en: General
da: Generelt

en: Method
da: Metode

en: Other
da: Anden

en: Provider
da: Udbyder

en: Key
da: Nøgle

en: Instructions
da: Vejledning

en: Keys
da: Nøgler

en: Save key
da: Gem nøgle

en: Edit key
da: Redigér nøgle

en: Add key
da: Tilføj nøgle
