Key (7.x-1.0-beta7) - en to gu translation catalogue (17 entries)

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: view
gu: જુઓ

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: General
gu: સામાન્ય

en: Method
gu: પદ્ધતિ

en: Other
gu: અન્ય

en: Provider
gu: પ્રદાતા

en: Key
gu: ચાવી
