Key (7.x-1.0-beta7) - en to km translation catalogue (18 entries)

en: delete
km: លុប

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: view
km: មើល​

en: File
km: ឯកសារ

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Variable
km: អថេរ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: General
km: ទូទៅ​

en: Method
km: វិធី​សាស្ត្រ

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Key
km: សំខាន់
