Key (7.x-1.0-beta7) - en to os translation catalogue (12 entries)

en: delete
os: схаф

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Enabled
os: Иу у

en: view
os: бакаст

en: File
os: Файл

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Name
os: Ном
