Key (7.x-1.0-beta7) - en to pl translation catalogue (24 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Enabled
pl: Włączone

en: view
pl: przeglądaj

en: File
pl: Plik

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Variable
pl: Zmienna

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: key
pl: klucz

en: Module
pl: Moduł

en: Variable name
pl: Nazwa zmiennej

en: General
pl: Ogólne

en: Method
pl: Metoda

en: Other
pl: Inne

en: Provider
pl: Usługodawca

en: Key
pl: Klucz

en: Instructions
pl: Instrukcje

en: Keys
pl: Klucze

en: Save key
pl: Zapisz klucz
