Key (7.x-1.0-beta7) - en to sk translation catalogue (23 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Enabled
sk: Povolené

en: view
sk: zobraziť

en: File
sk: Súbor

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Variable
sk: Premenná

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: key
sk: kľúč

en: Module
sk: Modul

en: General
sk: Všeobecné

en: Method
sk: Metóda

en: Other
sk: Ostatné

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: Key
sk: Kľúč

en: Instructions
sk: Inštrukcie

en: Keys
sk: Kľúče
