Key (7.x-1.0-beta7) - en to uk translation catalogue (31 entries)

en: delete
uk: видалити

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Type
uk: Тип

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: view
uk: переглянути

en: File
uk: Файл

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Variable
uk: Змінна

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: edit
uk: редагувати

en: key
uk: ключ

en: Module
uk: Модуль

en: Variable name
uk: Назва змінної

en: General
uk: Загальне

en: Method
uk: Спосіб

en: Other
uk: Інше

en: Integration
uk: Інтеграція

en: Provider
uk: Постачальник

en: Key
uk: Ключ

en: Instructions
uk: Вказівки

en: Keys
uk: Ключі

en: Save key
uk: Зберегти ключ

en: File location
uk: Місце розташування файлів

en: File contents
uk: Вміст файла

en: Add key
uk: Додати клавішу

en: (Machine name: @name)
uk: (Машинне ім'я: @name)

en: Are you sure you want to delete the key %label?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити ключ %label?
