Key (7.x-1.0-beta3) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: view
az: görünüş

en: File
az: Fayl

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Variable
az: Dəyişən

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Save
az: Saxla

en: Key
az: Açar
