Key (7.x-3.0) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Value
bg: Стойност

en: Type
bg: Тип

en: Description
bg: Описание

en: view
bg: преглед

en: File
bg: Файл

en: None
bg: Не

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: edit
bg: редактирай

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Key
bg: Ключ

en: Text field
bg: Текстово поле

en: Authentication
bg: Удостоверяване
