Key (7.x-3.0) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Value
mn: Утга

en: Type
mn: Төрөл

en: Description
mn: Тайлбар

en: view
mn: харах

en: File
mn: Файл

en: None
mn: Байхгүй

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: edit
mn: засварлах

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Text field
mn: Текст талбар
