Key (7.x-3.0) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Value
sl: Vrednost

en: Type
sl: Tip

en: Description
sl: Opis

en: view
sl: pogled

en: File
sl: Datoteka

en: None
sl: Brez

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: edit
sl: uredi

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Key
sl: Ključ
