Key (7.x-3.1) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Description
ne: विवरण

en: view
ne: दृश्य

en: File
ne: फ़ाइल

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Provider
ne: प्रदान गर्नेवाला
