Key (7.x-3.1) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Description
se: Čilgehus

en: File
se: Fiila

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: edit
se: rievdda
