Key (7.x-3.2) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Value
lt: Reikšmė

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: view
lt: peržiūrėti

en: File
lt: Failas

en: None
lt: Joks

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: edit
lt: redaguoti

en: key
lt: raktas

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Security
lt: Saugumas

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Key
lt: Raktas

en: Text field
lt: Teksto laukelis

en: Authentication
lt: Indentifikacija
