Key (7.x-3.3) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: delete
is: strika

en: Delete
is: Strika

en: Operations
is: Atgerðir

en: Value
is: Virði

en: Type
is: Slag

en: Description
is: Lýsing

en: view
is: vís

en: This action cannot be undone.
is: Hendan gerð kann ikki angrast.

en: edit
is: broyt

en: Other
is: Annað

en: Key
is: Lykil
