Key (7.x-3.3) - en to hu translation catalogue (25 entries)

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Value
hu: Érték

en: Type
hu: Típus

en: Description
hu: Leírás

en: view
hu: megtekintés

en: File
hu: Fájl

en: None
hu: Nincs

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: edit
hu: szerkesztés

en: key
hu: kulcs

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Security
hu: Biztonság

en: Other
hu: Egyéb

en: Provider
hu: Szolgáltató

en: Encryption
hu: Titkosítás

en: Key
hu: Kulcs

en: Text field
hu: Szövegmező

en: Authentication
hu: Azonosítás

en: Keys
hu: Kulcsok

en: Save key
hu: Kulcs mentése

en: Generate
hu: Létrehozás

en: File location
hu: Fájl helye

en: (Machine name: @id)
hu: (Gépi név: @id)
