Key (7.x-3.3) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Description
nn: Beskriving

en: view
nn: vis

en: File
nn: Fil

en: None
nn: Ingen

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: edit
nn: endre

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Other
nn: Andre

en: Text field
nn: Tekstfelt
