Key (7.x-3.4) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Value
ku: نرخ

en: Type
ku: جۆر

en: Description
ku: دەربارە

en: view
ku: پیشاندان

en: File
ku: پەڕگە

en: None
ku: هیچ

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Other
ku: هیتر

en: Key
ku: کلیل

en: Text field
ku: خانەی دەق
