Key (7.x-3.4) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Type
ka: ტიპი

en: Description
ka: აღწერა

en: view
ka: ნახვა

en: File
ka: ფაილი

en: None
ka: არცერთი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Other
ka: სხვა

en: Provider
ka: პროვაიდერი

en: Key
ka: გასაღები
