Key (7.x-3.4) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Value
sq: Vlera

en: Type
sq: Lloji

en: Description
sq: Përshkrimi

en: view
sq: shfaq

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: edit
sq: ndrysho

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Other
sq: Tjetër
