Keyboard Shortcut Utility (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Remove
am: አስወግድ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Edit
am: አርትእ

en: Navigation
am: መጓጓዛ
