Keyboard Shortcut Utility (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Actions
bs: Akcije

en: Remove
bs: Ukloni

en: Description
bs: Opis

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Navigation
bs: Navigacija
