Keyboard Shortcut Utility (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Actions
cs: Akce

en: Remove
cs: Odstranit

en: Description
cs: Popis

en: Edit
cs: Upravit

en: Navigation
cs: Navigace

en: Key
cs: Klíč

en: Shortcuts
cs: Zkratky

en: Shortcut
cs: Zkratka
