Keyboard Shortcut Utility (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Actions
eo: Agoj

en: Remove
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Navigation
eo: Navigado
