Keyboard Shortcut Utility (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Actions
hr: Akcije

en: Remove
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Edit
hr: Uredi

en: Navigation
hr: Navigacija

en: Key
hr: Ključ

en: Shortcuts
hr: Kratice

en: Shortcut
hr: Kratica
