Keyboard Shortcut Utility (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Description
is: Lýsing

en: Edit
is: Breyta

en: Shortcuts
is: Flýtivísar
