Keyboard Shortcut Utility (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Actions
km: អំពើ

en: Remove
km: យកចេញ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Navigation
km: ការ​រុករក

en: Key
km: សំខាន់

en: Shortcuts
km: ផ្លូវ​កាត់

en: Shortcut
km: ផ្លូវ​កាត់
