Keyboard Shortcut Utility (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Actions
nn: Handlingar

en: Remove
nn: Fjern

en: Description
nn: Beskriving

en: Edit
nn: Rediger

en: Navigation
nn: Navigering
