Keyboard Shortcut Utility (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Actions
pl: Akcje

en: Remove
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: Edit
pl: Edytuj

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: Key
pl: Klucz

en: Letter
pl: Litera

en: Shortcuts
pl: Skróty

en: Shortcut
pl: Skrót

en: Keyboard Shortcuts
pl: Skróty klawiszowe
