Keyboard Shortcut Utility (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Remove
ro: Elimină

en: Description
ro: Descriere

en: Edit
ro: Editați

en: Navigation
ro: Navigator

en: Key
ro: Cheie

en: Shortcuts
ro: Scurtături

en: Shortcut
ro: Scurtătură
