Keyboard Shortcut Utility (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Actions
sk: Akcie

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Edit
sk: Upraviť

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Key
sk: Kľúč

en: Shortcuts
sk: Skratky

en: Shortcut
sk: Skratka
