Keyboard Shortcut Utility (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Actions
sl: Akcije

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: Edit
sl: Uredi

en: Navigation
sl: Navigacija

en: Key
sl: Ključ

en: Shortcuts
sl: Bližnjice

en: Shortcut
sl: Bližnjica
