Keyboard Shortcut Utility (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Description
ug: بايانى

en: Navigation
ug: يول باشلاش

en: Letter
ug: خەت

en: Shortcuts
ug: قىسقا ئۇلىنىش
