Keyboard Shortcut Utility (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Actions
ast: Aiciones

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Edit
ast: Editar

en: Navigation
ast: Navegación

en: Key
ast: Llave
