Keyboard Shortcut Utility (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Actions
be: Дзеянні

en: Remove
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Navigation
be: Навігацыя

en: Key
be: Ключ

en: Shortcuts
be: Хуткія спасылкі

en: Shortcut
be: Цэтлік

en: Administer shortcuts
be: Адміністраванне цэтлікаў
