Keyboard Shortcut Utility (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Actions
et: Toimingud

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: Edit
et: Muuda

en: Navigation
et: Menüü

en: Key
et: Võti

en: Shortcuts
et: Otseteed

en: Shortcut
et: Otsetee

en: Administer shortcuts
et: Otseteede haldamine
