Keyboard Shortcut Utility (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Actions
fa: عملکردها

en: Remove
fa: حذف

en: Description
fa: شرح

en: Edit
fa: ویرایش

en: Navigation
fa: پیمایش

en: Key
fa: کلید

en: Shortcuts
fa: میان‌برها

en: Shortcut
fa: میان‌بر

en: Keyboard Shortcuts
fa: میان‌برهای صفحه کلید

en: Administer shortcuts
fa: مدیریت میان‌برها
