Keyboard Shortcut Utility (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Remove
fi: Poista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Navigation
fi: Navigaatio

en: Key
fi: Avain

en: Shortcuts
fi: Oikopolut

en: Shortcut
fi: Oikopolku

en: Administer shortcuts
fi: Ylläpidä oikopolkuja
