Keyboard Shortcut Utility (7.x-1.1) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Actions
fil: Mga gawain

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Navigation
fil: Paglalayag

en: Key
fil: Susi

en: Shortcuts
fil: Mga maigsing ruta

en: Administer shortcuts
fil: Pangasiwaaan ang mga maigsing ruta
