Keyboard Shortcut Utility (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Remove
fr: Retirer

en: Edit
fr: Modifier

en: Key
fr: Clef

en: Letter
fr: Lettre

en: Action to take
fr: Action à prendre

en: Shortcuts
fr: Raccourcis

en: Shortcut
fr: Raccourci

en: Keyboard Shortcuts
fr: Raccourcis clavier

en: Administer shortcuts
fr: Administrer les raccourcis
