Keyboard Shortcut Utility (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Actions
gl: Accións

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: Edit
gl: Editar

en: Navigation
gl: Navegación

en: Key
gl: Clave

en: Shortcuts
gl: Atallos

en: Shortcut
gl: Atallo

en: Administer shortcuts
gl: Administrar atallos
