Keyboard Shortcut Utility (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Actions
ja: アクション

en: Remove
ja: 削除

en: Description
ja: 説明

en: Edit
ja: 編集

en: Navigation
ja: ナビゲーション

en: Key
ja: キー

en: Action to take
ja: 実行するアクション

en: Shortcuts
ja: ショートカット

en: Shortcut
ja: ショートカット

en: Keyboard Shortcuts
ja: キーボードショートカット

en: Administer shortcuts
ja: ショートカットの管理
