Keyboard Shortcut Utility (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Actions
jv: Aksi

en: Remove
jv: Buwang

en: Description
jv: Katrangan

en: Edit
jv: Sunting

en: Navigation
jv: Navigasi

en: Key
jv: Kunci

en: Shortcuts
jv: Sidhatan

en: Shortcut
jv: Dalan pintas

en: Administer shortcuts
jv: Ngelola sidhatan
