Keyboard Shortcut Utility (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Navigation
ka: ნავიგაცია

en: Key
ka: გასაღები

en: Shortcuts
ka: სწრაფი ბმულები

en: Shortcut
ka: სწრაფი ბმული
