Keyboard Shortcut Utility (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Navigation
kk: Навигация
