Keyboard Shortcut Utility (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Navigation
kn: ಸಂಚಾರ

en: Key
kn: ಕೀಲಿ

en: Shortcuts
kn: ಸಮೀಪಮಾರ್ಗಗಳು (ಶಾರ್ಟ್ ಕಟ್)ಗಳು

en: Shortcut
kn: ಶಾರ್ಟ್-ಕಟ್

en: Keyboard Shortcuts
kn: ಕೀಲಿಮಣೆ ಶಾರ್ಟ್-ಕಟ್‍ಗಳು
