Keyboard Shortcut Utility (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Description
ku: دەربارە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Navigation
ku: ڕێدۆزینەوە

en: Key
ku: کلیل

en: Keyboard Shortcut
ku: قەدبڕەکانی تەختەکلیل

en: Shortcuts
ku: قەدبڕەکان

en: Shortcut
ku: قەدبڕ

en: Administer shortcuts
ku: بەڕێوەبردنی قەدبڕەکان
