Keyboard Shortcut Utility (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Key
lt: Raktas

en: Shortcuts
lt: Trumpiniai

en: Shortcut
lt: Trumpinys
